İşçilərinizin həyatını dünyanın istənilən ölkəsində tam təminatlı sığortalaya biləcəksiniz
(®) PAŞA Həyat müştəriləri üçün yeni Korporativ Həyat Sığortası məhsulunu təqdim edib.
Daim yeni məhsullar və innovativ yanaşma ilə müştərilərin həyat sığortası sahəsi ilə bağlı istəklərinə cavab verən PAŞA Həyat yeni məhsulunu şirkət və qurum sahiblərinə ünvanlayıb.
Korporativ Həyat Sığortası – İşçilərinizin həyatını dünyanın hər bir nöqtəsində başına gələ biləcək istənilən səbəbdən vəfat, sağalmaz xəstəliklərdən* qoruyan sığorta növüdür.
İşçilərinin qayğısına qalan şirkət və qurumlar məhsulu əldə edərək əməkdaşlarının həyatlarını tam sığortalaya biləcəklər. Korporativ Həyat Sığortasının digər sığorta məhsullarından ən böyük fərqi bütün dünyada keçərli olması ilə bərabər, istənilən səbəbdən ölüm və sağalmaz xəstəliklər* zamanı təminat altına almasıdır ki, bununla şirkət və işçilər özlərini xüsusi və qoruma altında hiss edəcəklər.
Korporativ Həyat Sığortası ilə bağlı daha ətraflı məlumat əldə etmək və ya müraciət üçün 942 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
*Sağalmaz xəstəliklər dedikdə nəzərdə tutulmuşdur: Xərçəng, İnsult, Miokard infarktı, Aorto-koronar şuntlama, Böyrək çatışmazlığı, İflic və s.