Bazara yeni auditor şirkəti daxil olur
(®) Hazırda Azərbaycanda auditor şirkəti çoxdur, lakin onlar arasında peşəkarlar, yenilikləri dərindən bilənlər azdır. Eyni zamanda, ölkəmizdə şəffaflaşma artır, vergi və mühasibat uçotu sahələri təkmilləşdirilir, biznesə müxtəlif azadolmalar və güzəştlər təqdim edilir, bunlarla bərabər cərimələr və sanksiyalar da sərtləşdirilir. Bütün bu proseslər şirkətlərdən şəffaf və rəsmi fəaliyyət göstərməyi tələb edir. Həmçinin, düzgün və dəqiq uçota malik olan şirkətlər kapital bazarlarından və banklardan daha ucuz vəsait cəlb edə bilirlər, vergi orqanının sanksiya tətbiq etməsi riski ilə qarşı-qarşıya qalmırlar.
Bazarın artan təlabatı nəzərə alınaraq 2022-ci ilin iyun ayında təcrübəli auditor Quliyev Hüseyn Vilayət oğlu və tərəfdaşı Rəşidli Fərid Səid oğlu tərəfindən “FLEXAUDİT” MMC (VÖEN: 2906715671) təsis edilib.
Hazırda “FLEXAUDİT” MMC şirkətlərdə mühasibat və vergi işini qanun və qaydalara uyğun quran bilən peşəkar komandaya malikdir. Şirkət icbari və könüllü audit, iqtisadi fəaliyyətin auditi, nəzarət auditi, maliyyə hesabatlarının auditi və s. xidmətləri də təklif edir. Qısası, audit yoxlamalarını da “FLEXAUDİT”ə etibar edə bilərsiniz.
Ünvan: Sumqayıt ş., Sülh Plaza, otaq 507.