AZAL 100 ödənişsiz aviabilet təqdim edir - Pulsuz səyahət imkanı
"Azərbaycan Hava Yolları" 40-dan çox istiqamət üzrə pulsuz gediş-dönuş aviabiletləri təklif edən “Səyahət etmək vaxtıdır” adlı müsabiqəyə start verir.
Marja.az "Azərbaycan Hava Yolları" QSC-nin Mətbuat xidmətinini yaydığı məlumata istinadən xəbər verir ki, müsabiqə 1-21 fevral tarixlərində davam edəcək.
Müsabiqə çərçivəsində hər birinə 23 kq-a qədər baqaj limiti daxil olan 100 ödənişsiz aviabilet oynanılacaq.
Müsabiqədə 18 yaşdan yuxarı hər kəs iştirak edə bilər. İştirak üçün linkə keçid edərək aviaşirkətin rəsmi saytındakı anketi doldurmaq kifayətdir: https://bit.ly/azalcontestpr
Aviaşirkətin “Facebook” sosial şəbəkəsində canlı yayımda təsadüfi yolla 50 qalib seçiləcək. Nəticələr hər həftə – fevralın 8, 15 və 22-də elan olunacaq.
50 qalibin hər biri özü və səyahət etmək istədiyi şəxs üçün iki gediş-dönüş aviabileti əldə edəcək. Biletlərin eyni uçuşa alınması vacib şərtdir.
Qeyd edilib ki, müsabiqədə yalnız bir dəfə iştirak etmək mümkündür. Çarter və kod-şerinq reysləri müsabiqədə nəzərə alınmır.
Şanslı qalib olub AZAL-dan pulsuz aviabiletlər qazanmaq fürsətini qaçırmayın!