Növ: Sənədsiz, adlı, faizli, təmin edilməmiş, subordinasiya istiqrazları
İnvestisiya dünyasına yeni addım atmaq və ya mövcud investisiya portfelini daha da genişləndirmək istəyənlər üçün "Kapital Bank" ASC-nin istiqrazlarına abunə yazılışı 24 sentyabr 2024-cü il tarixinədək davam edəcək. İstiqrazların buraxılması ilə əlaqədar baza emissiya prospekti, habelə istiqrazların buraxılışına dair digər şərtlərlə buradan tanış ola bilərsiniz.
Bakı Fond Birjasında kütləvi abunə yazılışı üsulu ilə həyata keçiriləcək bu yerləşdirmə investorlara dollarda yüksək gəlir əldə etmək üçün geniş imkan yaradır. Qeyd edək ki, istiqrazlar üzrə yerləşdirmə 26 sentyabr 2024-cü il tarixində baş tutacaqdır.
Emissiyanın anderrayteri qismində "PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkəti" QSC çıxış edir. Bu investisiya imkanından faydalanmaq istəyən investorlar PAŞA Kapital şirkətinin aşağıdakı onlayn müraciət platforması vasitəsilə abunə yazılışına qoşula bilər:
PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkətinin məhsul və xidmətləri haqqında daha ətraflı məlumat üçün 1548 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.