Hesab.az-dan 3500 nəfər pulsuz plastik bank kartları və stikerləri qazandı!
(®) “Nağdsız Cəmiyyət Günləri” çərçivəsində Azərbaycan Banklar Assosiasiyası, Azərbaycan Respublikası Maliyyə Bazarlarına Nəzarət Palatası və “Qoldenpay” ASC-nin birgə təşkilatçılığı ilə 31 oktyabr – 7 noyabr tarixlərində keçirilən “Nağdsız ödəyən qazanır!” adlı stimullaşdırıcı kampaniya başa çatıb.
Hesab.az öz sosial media və reklam kanalları üzərindən lahiyəyə dəstək olmaqla yanaşı, lahiyə çərçivəsində istifadəçilərinə “Dərhal dəyiş” bölməsində 11 bank tərəfindən 3500-ə yaxın pulsuz plastik bank kartları və stikerlərini əlavə ödəniş olmadan müəyyən bonus qarşılığında təqdim edib.
Qeyd edək ki, lahiyə olduqca uğurla başa çatıb və istifadəçilərin marağına səbəb olub. Daim öz istifadəçilərinə böyük lahiyələr təqdim edən və tərəfdaşlıqlar sayəsində üstünlük qazandırmağa çalışan Hesab.az, yaxın zamanda da yenilikləri ilə onları sevindirəcək.
“Azərbaycan Beynəlxalq Bankı” ASC, “Bank of Baku” ASC, “Bank Avrasiya” ASC, “Bank Respublika” ASC, “Expressbank” ASC, “NBC Bank” ASC, “Xalq Bank” ASC, “Rabitəbank” ASC, “Unibank” ASC, “VTB Bank (Azərbaycan) ASC və “Turanbank” ASC lahiyədə iştirak etmişdir.