Bank BTB mikro, kiçik və orta sahibkarlığın inkişafına dəstəyini davam etdirir
® Bank BTB sahibkarlığın inkişafının dəstəklənməsi ilə biznes mühitinin yaxşılaşdırılması istiqamətində Mikro kredit məhsulunun aktiv satışına davam edir.
Belə ki, biznes fəaliyyəti ilə məşğul olan mikro, kiçik və orta sahibkarlar Mikro kredit məhsulu üzrə 50 000 manatadək kreditdən faydalana bilərlər. Qeyd edək ki, sahibkarlığa dəstək səmərəsinin yüksəldilməsi məqsədilə kreditin müddəti maksimum 48 ay təşkil edir. Sərfəli şərtlərlə təklif olunan Mikro kredit məhsulu üzrə artan statistik göstəricilər məhsulun bazar tələblərinə tam şəkildə uyğun olduğunu deməyə əsas verir. Belə ki, son dövrün nəticəsini açıqlayan Bank BTB-nin Kreditlər departmanetinin direktoru Zamiq Mədətov bildirib:
“Qısa zaman ərzində Bank BTB-nin Mikro kredit məhsulunu bazara təqdim etməyimizə baxmayaraq, artıq 600 – dən çox sahibkara maliyyə dəstəyini göstərməklə yanaşı, onların bizneslərinə təkan vermişik. Əsas məqsədimiz ölkədə mikro, kiçik və orta sahibkarlığın inkişafına dəstək olmaq və bu məhsul üzrə bazar payımızı daha da artırmaqdır.
Müştərilərin vaxtına qənaət edilməsi məqsədilə kreditə müraciət prosesi olduqca rahat və asan şəkildə həyata keçirilir. Belə ki, operativ işçi heyəti ilə müştərilərin xidmətində olan filial şəbəkəsi ilə yanaşı, onlayn kanallar vasitəsilə də ən tez şəkildə Bank BTB-nin müştərisi ola bilərsiniz.
Kredit əldə etmək üçün Sizə rahat olan kanalı seçməklə Facebook (www.facebook.com/bankbtb), Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) və ya 055 3000 946 whatsapp (https://wa.me/994553000946) nömrəsinə müraciət edə bilərsiniz. Həmçinin, bu və digər məhsul və kampaniyalarımız haqqında (012) 946 nömrəli Məlumat Mərkəzindən və www.btb.az rəsmi saytından məlumat ala bilərsiniz.