Hesab.az yeni funksiyanı istifadəçilərə təqdim etdi
® İstifadəçi rahatlığı və funksionallığı ilə seçilən Hesab.az veb səhifəsinə yeni xidmət – onlayn bilet alışı əlavə edildi!
Bu xidmət ilə artıq hər bir istifadəçi heç bir yerə getmədən, tədbir və ya kino biletlərini Hesab.az-da onlayn əldə edə bilər. Hesab.az veb səhifəsinə əlavə edilən bilet alışı xidməti də istifadəçilərin vaxtına qənaət etməyə kömək edəcək. Kassada vaxt itirməyə ehtiyac qalmayacaq.
Yaxında Hesab.az loyallıq proqramını dəyişib, yeni biznes axını təqdim edəcək. Hazırda Hesab.az platformasında 500.000 -dən çox istifadəçi sayı var və planda olan yeniliklərlə bu sayı daha da artırmağı düşünürük.
Hesab.az-da edilən yeniliklərdən ən birinci xəbərdar olmaq üçün Hesab.az-ı sosial media kanallarında ( https://www.facebook.com/hesabaz/ , https://www.instagram.com/hesabaz/ ) izləməyi unutmayın. Azərbaycanda ən böyük onlayn ödəmələr şirkəti GoldenPay 2007-ci ilin iyul ayında yaradılıb.
Şirkət texniki işlərin yekunlaşması, “Visa” və “MasterCard” beynəlxalq ödəniş sistemlərindən müvafiq sertifikatların alınmasından sonra 2008-ci ilin dekabr ayında fəaliyyətə başlayıb. 2011-ci ilin aprel ayında GoldenPay şirkəti Hesab.az - Azərbaycanın ən böyük onlayn xidmətlər platformasını yaradıb. Hesab.az-da müxtəlif kommunal, stasionar və mobil rabitə, internet, bank kreditlərinin ödənişi, onlayn sığorta, kinoteatra bilet və sair xidmətlərin alışı /ödənişi mümkündür.