“Renessans Palace” karantin rejiminin qaydalarına uyğun olaraq sakinlərinin tam təhlükəsizliyini təmin edir
(®) Ölkənin ən iri premium sinif yaşayış kompleksi “Renessans Palace” sakinlərini COVİD-19 virusundan qorumaq məqsədilə bütün kompleks ərazisində dezinfeksiya tədbirlərini həyata keçirib.
Yaşayış kompleksinin yalnız sakinlərin ixtiyarında olan 1,5 hektarlıq həyəti, uşaq və idman meydançası, bütün blokları və mərtəbələri tam dezinfeksiya olunub.
Bundan başqa premium yaşayış kompleksi “Renessans Palace”a giriş-çıxış xüsusi yoxlanış qaydaları üzrə aparılır. Kompleksə kənar şəxslərin daxil olmasına icazə verilmir, 1.5 hektarlıq park tipli həyət isə avtomobillər üçün tam qapalıdır.
“Renessans Palace” ötən ilin sentyabrında “Mənim evim....mənim Vətənimdir!” adlı möhtəşəm açılış tədbirilə yaşayışa təhvil verilib. Kompleks premium seqmentin keyfiyyət, infrastruktur, xidmət və digər bütün tələblərinə riayət olunmaqla inşa edilib. “Renessans Palace” dörd korpus, 20 blok, 1084 mənzildən ibarətdir.
“Renessans Palace”-la əlaqə yaratmaq istəyənlər 0507158888 nömrəsinə zəng vura bilərlər.