Hesab.az istiafdəçilərin “Qazananlar Klubu”-da fəallığı gündən-günə artmaqda davam edir!
(®️) Hesab.az onlayn ödəniş portalının sadiqlik proqramı çərçivəsində istifadəçilərinə təqdim etdiyi “Qazananlar Klubu” hazırda olduqca yüksək aktivlik və uğurla davam edir. Layihənin məqsədi kimi nəzərdə tutulan istifadəçilərin onlayn ödəniş etməyə stimullaşdırmaq və etdikləri ödənişlər zamanı isə növbəti ödənişlərini həyata keçirmək üçün hesabına yenidən müəyyən məbləğdə Hesab Koin və ya bonusların yüklənməsi idi.
Beləliklə də, istifadəçilər həm sürətli, rahat və təhlükəsiz ödəniş xidmətindən istifadə etmiş olacaq, həm də büdcələrinə qənaət edərək sərfəli şəkildə ödəniş etmiş olurlar. İstifadəçilərdən həm sosial media kanallarına, həm də şirkətin məlumat mərkəzinə müsbət rəylər və fikirlər gəlməkdə davam edir. Gözlənilən kimi olduqca böyük marağa səbəb olan “Qazananlar Klubu” hər ay həm mövcud istifadəçilərin, həm də yeni qeydiyyatdan keçən istifadəçilərin ödəniş etmək fəallığı sayəsində şirkətin müsbət artım trendi izləməsinə səbəb olmuşdur.
Bununla yanaşı minlərlə istifadəçi topladıqları Hesab Koinləri Hesab.az-da AZN-ə çevirərək yenidən ödəniş etmə funksiyasını aktiv istifadə edirək davamlı fayda əldə etmiş olurlar. Bonus seçimi aktiv olan istifadəçilər isə Hesab.az üzərində edilən ödənişləri zamanı topladıqları bonuslarını “Dərhal dəyiş” bölməsində sərfəli kampaniya və endirimlərə dəyişə bilirlər. “Dərhal dəyiş” bölməsində isə, daim müxtəlif şirkətlərlə əməkdaşlıqlar əsasında yeni kampaniya və endirimlər istifadəçilərə təklif olunur.
Eyni zamanda mütəmadi olaraq “Qazananlar Klubu” ilə bağlı kampaniyalar həyata keçirən Hesab.az qalib olan istifadəçilərə əlavə Hesab Koin və bonuslar hədiyyə edir. Növbəti aylar ərzində də “Qazananlar Klubu” ilə bağlı faydalı və qazanclı kampaniyaların olacağı istisna deyil.
Məlumat üçün bildirək ki, Hesab.az-da qeydiyyatlı olan və yeni qeydiyyatdan keçən bütün istifadəçilər “Qazananlar Klubu”na qoşulurlar.
Belə ki, istifadəçi ödənişlər müqabilində bonuslar toplaya və ya seçimi dəyişərək Hesab Koin qazana bilir. Edilən ödənişlər zamanı istifadəçilər (sığorta ödənişləri istisna olmaqla) ödəniş etdiyi xidmətdən asılı olaraq müəyyən miqdarda Hesab Koin qazananırlar. Koinləri toplayaraq Hesab.az-da AZN-ə çevirə bilər və həmin məbləği yalnız Hesab.az-da ödəniş etmək üçün istifadə edilə bilər. Beləliklə istifadəçilər Hesab.az-da həm ödəniş edir, həm də bunun qarşılığında qazandığı Hesab Koini növbəti ödənişində istifadə edə bilirlər. Qazanalar Klubuna üzv olmaq üçün, ətrafı məlumat burada ala bilərsiniz: https://hesab.az/registered/#/faq/topics/topicDetails/74