“AccessBank”dan “Overdraft” – biznesin dayanmadan fəaliyyəti üçün operativ həll
(®️) “Overdraft” müvəqqəti olaraq vəsaitə ehtiyacı olan sahibkarlar üçün qısamüddətli kredit məhsuludur. Bu məhsulun köməyi ilə “AccessBank” müştərilərinə - hüquqi şəxslərə cari hesabdakı vəsaitdən daha artıq məbləğlərdə maliyyə əməliyyatları aparmaq imkanı yaradır. “Overdraft” limiti müştərinin hesabları üzrə dövriyyəsindən asılı olaraq razılaşdırılır və 6-12 ay müddətinə təqdim olunur. “Overdraft” müştəri tərəfindən bir neçə dəfə, tam və ya qismən, təyin olunmuş müddət və məbləğ çərçivəsində istifadə oluna bilər.
“Overdraft” haqqında əlavə məlumat almaq üçün Bankın 151 Əlaqə mərkəzinə zəng edə, və ya 055 440 01 51 “whatsapp” nömrəsinə yaza bilərsiniz.
Banka gəlmədən “Overdraft” əldə etmək üçün:
“Pandemiya zamanı sahibkarlar müvəqqəti likvidlik problemi ilə üzləşirlər – müştərilər ödəmələri gecikdirir, şirkətlər isə əmək haqları, vergiləri ödəməli, daha çox məhsul almalıdırlar və s.. “AccessBank”ın “Overdraft” məhsulu bu çətinlikləri ən asan və ən qənaətcil şəkildə həll etməyə imkan verir. Bizim vəzifəmiz biznesə müntəzəm ödəmələrini həyata keçirməkdə rahatlıq və inam verməkdən ibarətdir”- deyə “AccessBank”ın İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini Yevgeniya Qaşikulina bildirib.