“AccessBank” sahibkarlara münasib faizlə biznes kreditləri təklif edir - ŞƏRTLƏR
(®️) Azərbaycanda mikromaliyyələşdirmə lideri olan “AccessBank” kiçik və ya orta bizneslə məşğul olan sahibkarlara karantin rejimi ilə əlaqədar işgüzar aktivliyin endiyi dönəmdə dəstək olmaqda davam edir. Bankın Sahibkarlığın İnkişafı Fondunun dəstəyi ilə verdiyi biznes krediti 7.5% faiz dərəcəsi ilə, 36 ayadək müddətədək almaq mümkündür. 200.000 AZN-dək verilən biznes krediti girovsuz əldə edilir. Kredit yalnız pandemiyadan zərər çəkmiş fərdi və hüquqi şəxslər üçün nəzərdə tutulub.
Biznes kredit əldə etmək üçün:https://e-edf.gov.az/#/
“AccessBank”ın iş adamları üçün nəzərdə tutduğu digər məhsul isə “Overdraft”dır. “Overdraft” müvəqqəti olaraq vəsaitə ehtiyacı olan sahibkarlar üçün qısamüddətli kredit məhsuludur. Bu məhsulun köməyi ilə “AccessBank” müştərilərinə - hüquqi şəxslərə cari hesabdakı vəsaitdən daha artıq məbləğlərdə maliyyə əməliyyatları aparmaq imkanı yaradır. “Overdraft” limiti müştərinin hesabları üzrə dövriyyəsindən asılı olaraq razılaşdırılır və 6-12 ay müddətinə təqdim olunur. “Overdraft” müştəri tərəfindən bir neçə dəfə, tam və ya qismən, təyin olunmuş müddət və məbləğ çərçivəsində istifadə oluna bilər.
“Overdraft”ın üstünlükləri: