Bank Respublika sahibkarlar üçün #etibarlitərəfdaş kampaniyasına start verir
Bank Respublika sahibkarlar üçün bir sıra bank məhsul və xidmətlərini PULSUZ etdi(®️) Yeni ildə biznesinizi inkişaf etdirmək üçün #etibarlıtərəfdaş olacaq bank axtarışındasınız? Daha sərfəli şərtlər təklif edən banka üstünlük verirsiniz? Banka gəlmədən məsafədən hesab açıb, idarə etmək istəyirsiniz? O zaman Bank Respublika Sizin xidmətinizdə!
Ölkəmizdə korporativ bankçılığın inkişafına xüsusi önəm verən Bank Respublika, fevral ayının 1-dən sahibkarlar üçün bir çox üstünlüklər və əlavə imtiyazlar qazandıracaq “Etibarlı Tərəfdaş” adlı kampaniyaya start verir.
Kampaniya çərçivəsində Bankda yeni hesab açan hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar valyuta köçürmələri üzrə komissiyada 50% ENDİRİM əldə edəcək, eləcə də bir sıra bank məhsul və xidmətlərindən PULSUZ yararlana biləcəklər. Bunlar:
-Hesabın açılması – PULSUZ;
-Mübadilə üzrə komissiya - PULSUZ;
-Əmək haqqı kartları (5 illik) – PULSUZ;
-Biznes kart (5 illik) – PULSUZ;
-İnternet Bankçılıq – PULSUZ.
Hesabın məsafədən açılması imkanı isə müştərinin əlavə vaxt sərf edərək banka gəlmək, növbədə gözləmək ehtiyacını aradan qaldırır.
Biznesinizi ehtibarlı tərəfdaş ilə davam etdirmək istəyirsinizsə, yeni ildə Bank Respublikanı seçin!
Kampaniya 30 aprel 2021-ci il tarixənədək davam edəcək.