Rabitəbankdan komissiyasız və sığortasız kredit – illik cəmi 15% ilə!
(®️) Rabitəbankda Novruz sürprizləri davam edir! Bank bayramqabağı müştərilərin nağd pul ehtiyacınızı nəzərə alaraq bütün endirim və güzəştləri bir araya gətirdi.
Yalnız 4 gün - 16, 17, 18, 19 mart tarixlərində İlaxır çərşənbə münasibətilə Rabitəbankda nağd pul kreditini endirimlə 15%-dən başlayaraq əldə etmək mümkün olacaq. Üstəlik endirimli kredit üçün həm sığorta haqqı, həm də komissiya tətbiq olunmayacaq. Kreditin maksimal məbləği 20 000 AZN, müddəti isə mak. 36 ay təşkil edir.
Nağd pul kreditini növbəsiz və çevik sifariş etmək üçün Bankın rəsmi saytında müraciət forması doldura (http://rbt.az/bayram15), ya Rabita Mobile tətbiqi, da RabitaBot çatbotu vasitəsilə sifariş edə bilərsiniz.
Hər zaman müştərilərinə rahat bankçılıq təcrübəsi yaşadan və onların ehtiyaclarına önəm verən Rabitəbank bu fürsətlərlə zəngin kampaniya ilə onların bayramına bayram qatacaq. Kampaniyanın yalnız 4 gün davam edəcəyini nəzərə alaraq bütün fürsətlərdən faydalanmağa tələsin.
Kampaniya haqqında daha ətraflı məlumatla Rabitəbankın 133 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq əldə edə bilərsiniz.