Hesab.az -dan Visa kart sahiblərini qazandıran növbəti kampaniya !
(®️) Visa ilə Hesab.az-ın birlikdə həyata keçirdikləri kampaniyalar həmişə uğurlu şəkildə nəticələnmişdir. Yenidən əməkdaşlıq etməklə mövcud olduqları bazarda sahib olduqları istifadəçi, müştəri kütləsinə faydalı, qazandıran kampaniya etməyi nəzərdə tuturlar.
Məlumat üçün qeyd edək ki, bu il ərzində Visa ilə Hesab.az-ın birlikdə həyata keçirdikləri kampaniyalar yüksək istifadəçi fəallığı ilə uğurla tamamlandı. Bunu nəzərə alaraq, Hesab.az Visa kart sahibi olan istifadəçilərini sevindirməyə davam etmək üçün yeni kampaniyaya başladı.
Kampaniya haqqında qısaca məlumat vermək istərdik ki, Hesab.az-da qeydiyyatlı olaraq 17 İyun – 31 İyul tarixlərində saxlanılan Visa kart ilə edilən müəyyən məbləğdə avtomatik ödəniş nəticəsində ilk 1000 nəfər dəyərli hədiyyə qazanacaqlar. Ətraflı: https://hesab.az/#/visa