Soyuducular ilkin ödənişsiz, 24 ayadək faizsiz kreditlə - BU GÜN XÜSUSİ KAMPANİYA BAŞLAYIR
(®️) Baku Electronics şirkəti Midea brendinin məhsullarını əla fürsətlərlə əldə etmək istəyənlər üçün isə xüsusi kampaniya başlayır.
Belə ki, 28 iyul tarixindən 5 avqust tarixinədək bütün Midea soyuducularını ilkin ödənişsiz, 24 ayadək faizsiz kreditlə əldə edə bilərsiniz. Nağd alışlarda isə ENDİRİM və Tefal ütü hədiyyə qazanacaqsınız.
Baku Electronics bu dəfə dünyanın top 10 məişət texnikası brendlərindən biri olan Midea brendinin rəsmi distribüteri, Midea məişət avadanlıqlarının isə ekskluziv satış təmsilçisidir.
Belə ki Midea-ın məişət avadanlıqlarını rəsmi olaraq Baku Electronics mağazalar şəbəkəsindən əldə edə bilərsiniz.
Bildirmək istəyirik ki, Midea Group şirkəti 1968-ci ildən fəaliyyət göstərir.
Məişət avadanlığı sahəsi üzrə liderliyi ilə seçilən Midea hazırda məişət və sənaye ventilyasiya və kondisioner sistemləri istehsalı ilə də məşğul olur.
Midea brendi istehlakçıların hər zaman dəyişən tələblərinə cavab vermək məqsədi ilə araşdırmalar edərək ağıllı idarəetmə metodikaları təklif etməkdədir.
Midea məhsullarını seçmək, evinizi ailənizin birlikdə dəyərli anlardan zövq alacağı bir yerə çevirmək istədiyiniz deməkdir.
Xatırladaq ki, Baku Electronics eyni zamanda Samsung, LG, Bosch, Sony, Huawei, Xiaomi, Tefal, Rowenta, Panasonic, HP, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun, Delonghi və onlarla digər dünyada tanınmış markaların rəsmi distribüteridir, Apple brendinin isə rəsmi satış nümayəndəsidir.
Elektronika və məişət texnikası bazarında aparıcı mövqe tutan Baku Electronics-in paytaxt və regionlarda 24 mağazası fəaliyyət göstərir.
Baku Electronics-in bütün kampaniyandan xəbərdar olmaq və endirim fürsətlərini qaçırmamaq üçün şirkətin aşağıdakı rəsmi səhifələrini izləyə bilərsiniz.