Bank BTB-nin Visa Business Boss Card kartları ilə pulsuz nağdlaşdırma imkanı
(®) Bank BTB biznes fəaliyyəti ilə məşğul olan hüquqi şəxslər üçün maraqlı kampaniya təqdim edir.
Belə ki, yeni hesab açan hüquqi şəxs müştəriləri, Visa Business Boss Card kartlarını Pulsuz əldə edəcək və ilk 3 ay boyunca Bank BTB-nin bütün ATM-lərində 0 % nağdlaşdırma imkanından yararlana biləcək.
Bundan əlavə, Visa Business Boss Card vasitəsilə gömrük və digər rüsumları POS-terminalla ödəmək, Cash-in mədaxil etmək, 24/7 ATM-də nağdlaşdırmaq, konvertasiya və hesabları idarə etmək və digər faydalı funksiyalardan yararlanmaq mümkündür. Visa Business Boss Card həmçinin kredit xətt imkanlı biznes kartıdır.
Bank BTB-dən Visa Business Boss Card kartını əldə etmək istəyən şəxslər bit.ly/btbbosscard vasitəsilə müraciət edə bilərlər.
Bank BTB-nin məhsul və kampaniyaları barədə ətraflı məlumat almaq istəyən şəxslər bankın onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə, eləcə də 055 3000 946 WhatsApp (https://wa.me/994553000946) nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Bundan əlavə (012) 946 nömrəli Məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı müştərilərin xidmətindədir.