“Azərlotereya” yeni “Ekpres Keno” virtual lotereyasını təqdim etdi - VİDEO
(®) “Azərlotereya” ASC hər beş dəqiqədə bir milyon manat qazanmaq şansı təqdim edir. Daim yenilənən oyunları və artan uduşları ilə lotereya həvəskarlarını sevindirən “Azərlotereya” daha bir şans yaradır.
Artıq “Misli” məntəqələrində oynanılmağa başlanan “Ekpres Keno” virtual lotereyasında hər beş dəqiqə ərzində bir milyon manat qazanmaq imkanı var. Lotereya həvəskarları paytaxtın müxtəlif yerlərində fəaliyyət göstərən “Misli” məntəqələrinə yaxınlaşaraq həm şanslarını sınaya, həm də vaxtlarını əyləncəli keçirə bilərlər.
“Ekpres Keno” virtual lotereyasında biletin minimum qiyməti 1 manat təşkil edir. İştirakçı bir tiraj üçün 1, 2, 5 manat və ya 10 manat məbləğində ödəniş etməyi seçə bilər. “Ekpres Keno” satış nöqtəsində oynanıldıqda seçilmiş nömrələri kuponda işarələməli və ya terminaldan avtomatik bilet əldə edilməlidir.
Oyunun nəticələri haqqında məlumat uduşların oynanılmasından sonra “Azərlotereya” ASC-nin www.azerlotereya.com rəsmi internet səhifəsində yerləşdirilir. Oyun şərtləri ilə buradan tanış ola bilərsiniz. https://azerlotereya.com/az/content/71
“Ekspres Keno” virtual lotereyasında iştirak edərək böyük uduş 1 milyon manat qazanmaq şansını gözlətməyin.