"Razenni" QSC, "Tikinti-Təmir-Təchizat-Bərpa" QSC və "El-Oba" QSC 2021-ci il üzrə maliyyə göstəricilərini açıqlayıblar.
Marja xəbər verir ki, "Razenni" QSC 2021-ci ili 31 min manat xalis zərər ilə başa vurub. Şirkət 2020-ci ili 138 min manat xalis zərər ilə bağlamışdı. 2020-ci illə müqayisədə 2021-ci ildə "Razenni" QSC-nin gəlirləri 18% artaraq 194 min manat təşkil edib. 2020-ci ildə şirkətin gəlirləri 164 min manat olmuşdu.
"Razenni" QSC-nin hüquqi ünvanı Bakı, Nərimanov rayonu, Əhməd Rəcəbli 13-dür. Şirkətin qanuni təmsilçisi Azər Mirzəyevdir.
"Tikinti-Təmir-Təchizat-Bərpa" QSC 2021-ci ili 217 min manat xalis zərər ilə başa vurub. Şirkət 2020-ci ili 600 min manat xalis mənfəət ilə bağlamışdı.
"Tikinti-Təmir-Təchizat-Bərpa"nın gəlirləri 2020-ci ildə 16 milyon 910 min manat ikən, 2021-ci ildə 1 milyon 267 min manat təşkil edib (13,4 dəfə azalıb)
"Tikinti-Təmir-Təchizat-Bərpa" QSC-nin hüquqi ünvanı Bakı, Xətai rayonu, General Səmədbəy Mehmandarov, ev 98, m 47-dir. Şirkətin qanuni təmsilçisi Elçin Əbilovdur.
"El-Oba" QSC 2021-ci il 339 min manat xalis zərər ilə yekunlaşdırıb. 2020-ci ildə şirkətin xalis zərəri 400 min manat təşkil etmişdi. 2020-ci illə müqayisədə 2021-ci ildə "El-Oba" QSC-nin satışdan gəlirləri 7 dəfədən çox artaraq 6 milyon 744 min manat təşkil edib. Şirkət 2020-ci ildə 925 min manat gəlir əldə etmişdi.
"El-Oba" QSC-nin hüquqi ünvanı Bakı, Binəqədi rayonu, Biləcəri, Yeni Yaşayış sahəsi ev6-dır. Şirkətin qanuni təmsilçisi Vüsal Niftiyevdir.