Hər 1000 manat kredit üçün, ayda 33 manat ödəniş edin!
(®️) Kapital Bank əhalinin nağd pula olan tələbatını qarşılamaq məqsədilə yeni güzəştli şərtlərlə kredit kampaniyası təqdim edir. Rəsmi gəliri olan hər kəs, kampaniya çərçivəsində Kapital Bank-dan hər 1000 manat kredit üçün, ayda cəmi 33 manat ödəniş edəcək. Üstəlik, onlayn kredit sifarişlərində nağdlaşdırma komissiyası 0% təşkil edir.
Əmək haqqını Kapital Bank və ya digər istənilən bankdan alanlar 20 000 manatadək nağd pul kreditini maksimum 60 ayadək ala bilərlər. Nağd pul kreditinin illik faiz dərəcəsi 19%-dən başlayır. Şərtlərə əsasən kredit götürənlərə BirKart hədiyyə olunur. Kampaniya 31 avqust 2021-ci il tarixinədək davam edəcək.
Kredit üçün www.kapitalbank.az saytına, BirBank mobil tətbiqinə, 8196 qısa nömrəsinə 1 yazıb göndərməklə, Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə və ya Kapital Bank-ın filiallarına yaxınlaşaraq müraciət etmək kifayətdir. Ümumi kredit şərtləri barədə ətraflı — https://kbl.az/gtkpr.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holdinq-a daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi — 103 filialı və 20 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.