Ayda 59 manat ödənişlə 1500 MANAT KREDİT!
(®) Hər zaman müştərilərinin arzu və istəklərini reallaşdıran Bank of Baku, bu dəfə də hər kəsə və hər ehtiyaca uyğun olan yeni kredit kampaniyasına start verir.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində banka müraciət edən müştərilər 1500 AZN krediti aylıq sadəcə 59 AZN ödəməklə ZAMİNSİZ əldə edə biləcək.
Sığorta haqqının da olmadığı kredit kampaniyasından faydalanan müştərilər növbəsiz çevik rəsmiləşmə üstünlüyünə də sahib olacaqlar.
Qeyd edək ki, kampaniyadan Azərbaycan Respublikası ərazisində yaşayan və qeydiyyatda olan, maaş və vəzifəsindən asılı olmayaraq rəsmi gəlirini təsdiq edən HƏR KƏS faydalana bilər.
Kredit kampaniyasından yararlanmaq istəyən şəxslər bankın filiallarına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, WhatsApp-dan müraciət edə (“Kredit” yazıb (+99450)447-00-55 nömrəsinə göndərərək) və ya onlayn kredit sifarişi (https://bit.ly/2MutncF) bölməsindən krediti sifariş edə bilərlər.
Bank of Baku-nun elan etdiyi bu və ya digər kampaniyalar haqqında ətraflı məlumatla Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, www.bankofbaku.com saytına və ya Facebook səhifəsinə daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.