Bu Novruz Hesab.az hər kəsi qazandırır!
İstifadəçilər 2 qat Hesab Koin və ya Bonuslar qazanacaqlar.(®️) Milli bayramımız olan Novruz bayramı sevinc və bərəkət rəmzidir. Hesab.az onlayn ödəmə portalı rəngarəngliyi ilə seçilən, fərqli adət-ənənələr ilə zəngin olan, ən vacibi isə yurdumuza bahar gətirən Novruz bayramı ilə bağlı istfadəçilərini sevindirən kampaniyalar ilə onları hədiyyəsiz qoymayacaq.
Bayramın kampaniyasına əsasən 19-31 Mart tarixlərində Hesab.az-da qeydiyyatlı olaraq istənilən məbləğdə edilən bütün ödənişlər zamanı (sığorta ödənişləri istisna olmaqla) istifadəçilər 2 qat Hesab Koin və ya Bonuslar qazanacaqlar.
Eyni zamanda, loyallıq proqramı çərçivəsində təqdim edilən Dərhal dəyiş bölməsində artıq istifadəçilər ödənişlər zamanı qazandıqları Hesab Koinləri də, hədiyyə və endirimlərə dəyişə biləcəklər. Elektronik hədiyyələrdən planşet, DVD, yaddaş kartları və sair kimi dəyərli hədiyyələr, endirim və kuponlar təklif olunur.
“Qazananlar Klubu”-nun yaxşı tərəflərindən biri də odur ki, istifadəçilər Hesab.az-da seçimlərini hər zaman dəyişə bilərlər, lakin qazandıqları bonuslar və Hesab Koinlər bu dəyişiklikdən heç bir şəkildə təsirlənmir.
GoldenPay şirkəti - Hesab.az komandası bütün Azərbaycan xalqını Novruz bayramı münasibətilə səmimi qəlbdən təbrik edir, bayram günlərində bahar əhval-ruhiyyəsi, can sağlığı və xoş günlər arzulayır.