Unibank biznes sahibləri üçün Bahar kampaniyasını davam etdirir
(®️) Unibank kiçik və orta sahibkarlar üçün sərfəli kredit kampaniyasının vaxtını uzadıb. Biznes sahibləri aprelin 30-dək daha aşağı faizlə kredit götürə bilərlər.
Biznesin ən uğurlu inkişaf fəsli olan baharda, Unibank kiçik və orta sahibkarlar üçün sərfəli maliyyə vəsaitinin doğru ünvanına çevrilib. Biznesini daha da böyütmək, inkişaf etdirmək istəyən sahibkarlar kampaniya çərçivəsində 3%-dək endirimli biznes kreditini 0% komissiya ilə götürmək imkanı qazanırlar.
Kampaniyadan faydalanmaq istəyən sahibkarlar ayın sonunadək həftə içi “Unibank”ın “Sumqayıt”, “Xırdalan”, “Əcəmi”, “İnşaatçılar”, “Əhmədli”, “Bakıxanov”, “Mərdəkan”, “Nərimanov”, “Neftçilər”, “Quba”, “Xaçmaz”, “Şəki”, “İsmayıllı”, “Bərdə”, “Şəmkir”, “Gəncə”, “Kəpəz”, “Tovuz”, “Mingəçevir”, “Salyan” və “Lənkəran” filiallarına müraciət edə bilərlər.